E akuzuan se ‘punonte’ si eskortë… por shikoni pushimet luksoze e fotot seksi të modeles shqiptare

Ajo u përfol në se ishte një “eskortë” ose një vajzë që jepej për para… por fama e saj dhe bukuria iken dhe sensacioni rezultoi një “fake news”.

Modelja atraktive shqiptare, Alesia Bami, se fundi ka shfaqur edhe njëherë linjat e saj trupore në fotot e shumta që ajo poston në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Duke qenë një nga zeshkanet më seksi të modelingut shqiptar, ajo kohët e fundit ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, fotot ‘hot’ nga pushimet luksoze që po kalon, në Jug të Shqipërisë.

Në një seri fotosh, Alesia shfaqet tepër seksi me bikini, ku pasqyron linjat bombastike trupore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here