Dyshonte se burri e tradhtonte, s’u beson syve kur sheh ç’bën ai me 16-vjeçaren

“To Catch a Cheater” është një prej grupeve më të njohura në rrjetet sociale për kamerat kurth të zbulimit të tradhtive dhe këtë herë një grua ka qenë protagoniste.

Prej kohësh, ajo dyshonte se burri i saj e tradhtonte dhe për
këtë i vendos një vajzë 18 – vjeçare, e cila hiqet sikur është 16 dhe kupton se burri tregohet i interesuar pas saj.

LEXO EDHE:  Shpenzon 500 mijë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian
Kliko per me shume info

Gruaja shokohet teksa sheh gjithçka nga kamerat, ndërsa burri kur e ka kuptuar që është kamera e fshehtë nuk ka reaguar mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here