“Dolën dy maloke të më filmonin…”, fansat “shpërlajnë” gazetaren e njohur për etiketimin

Gazetarja Dasara Karaiskaj ka rrëfyer një skenë që i ka ndodhur ndërkohë që ishte në timon, në profilin e saj në Facebook.
Ajo është shprehur se policia e ka ndaluar pasi kishte kaluar me portokalli së bashku me “dy maloke”, siç i quan ajo.

Vajzat sipas saj, dolën ta filmonin nëse polici do i vinte edhe asaj gjobë dhe kjo gjë e ka revoltuar gazetaren.

Kliko per me shume info

Për etiketimin që i ka bërë vajzave nga veriu, ka patur shpërthime të ndryshme nga ndjekësit e saj.

Ndaloi policia dy maloke, plus mua se kaluam me portokalli dhe maloket dolen me celular ne dore te filmonin, a do te ma vinte edhe mua gjoben policia? Pa fjale dmth. Pa fjale,” -ka shkruar ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.