Vajza seksi refuzon djalin e veshur keq, por kur sheh makinën e tij luksoze…

Kliko per me shume info

Një djalë ka vendosur të bëjë një eksperiment sociale. Ai del nëpër rrugë i veshur si karagjoz dhe i kërkon një vajze seksi që të dalë me të.

Ajo e refuzon në mënyrë kategorike, mirëpo kur sheh makinën e tij luksoze jo vetëm që pendohet por i qepet djalit pas…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.