Djali i ri “ia lyp” 36-vjeçares në Elbasan, ajo e surprizon në moment të fundit

Kliko per me shume info

Një djalë i ri dhe me shumë guxim, nuk e ka menduar dy herë por “ia ka lypur” një gruaje më të madhe se ai në moshë.
Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku 19-vjeçari i ka kërkuar në mes të rrugës 36-vjeçares F.G. që të kryenin bashkë marrëdhënie seksuale.

Surprizues ka qenë reagimi i gruas, e cila nuk ia ka zgjatur shumë, por ka ikur menjëherë në polici.

Kliko per me shume info

Ne komunikaten e policise thuhet se “më datë 4 gusht F.G, me banim provizor në Elbasan, kallëzon se më datë 03.08.2017, në lagjen “5 Maj”, në afërsi të banesës, një djalë rreth 19 vjeç, me fjale i ka kërkuar të kryejë marrëdhënie”.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.