Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje këmbësorin në Tiranë

Kliko per me shume info

Një këmbësor është aksidentuar për vdekje nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Ngjarja konfirmohet nga burime zyrtare të Policisë së Tiranës.

Të njëjtat burime thanë se aksidenti ka ndodhur në autostradën Durrës – Tiranë.

Kliko per me shume info

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi po udhëtonte me makinë gjatë natës, kur ka përplasur për vdekje një këmbësor 53-vjeçar, identiteti i të cilit nuk dihet.

Mësohet se deputeti u paraqit vet në komisariatin e policisë dhe deklaroi ngjarjen qe i kishte ndodhur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.