Denoncimi i Berishës: Shihni arat me kanabis që mbrohen nga policia e Noriegës. Ja emrat e pronarëve

Kliko per me shume info

Facebook-u i Berishës së fundmi është bërë si një zyrë ku qytetarët ankohen, ndërsa Berisha i dëgjon.

Një tjetër denoncim referuar qytetarit dixhital është publikuar sot nga ish- kryeministri Berisha. Sipas këtij të fundit, arat me kanabis janë në mbrotjejen e Policisë së Shtetit. Po ashtu, denoncuesi në faqen e Berishës thekson se parcela është mbjell nga Binjak Basha dhe Xhelal Basha, që sipas tij kanë mbjell kanabis në një vend midis Krujës dhe Laçit.

Kliko per me shume info

MESAZHI I BERISHËS
Arat e kanabisit ne mbrojtjen e policise se Norieges!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb
“persh doktor. keto foto jane te bera para pak ditesh ku deshmojne parcelen e hashashit qe policia e ka para syve diten dhe naten. Personi i cili e ka kete parcele eshte Binjak Basha dhe Xhelal Basha. Qe te dy u bo vite qe meren me kete pune dhe jan shum te lidhur me policine e Krujes dhe te Lacit pasi zona ku ndodhen parcelat jan ne vendin ku ndan Kruja me Lacin. Kete rast e di dhe shefi i zones dhe eproret e tij por qe te gjith e kan gojen e mbyllur nga leket. po keta persona kan te mbjella dhe ne katunin Mafsheq posht shtepis se tyre ne pishat. kjo parcele ndodhet siper rruges e cila lidh dy katunet Brret.
lidh dy katundet Brret dhe Mafsheq.
ne mesin e rruges siper tek shkalla e brretit eshte parcela,policia e din shum mire sepse ka shku deri aty afer dhe nuk esht fut aty”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.