Demaskoi nusen në FB se nuk i kishte dhënë lekë, parukierja pendohet kur merr vesh të vërtetën tronditëse (Foto)

Kliko per me shume info

Një parukiere e revoltuar, pasi klientja nuk i kishte dhënë lekët, e ka demaskuar në FB.

Duke hedhur në profilin e faqes së saj fotot e nuses, dhe shkruan se duhet t’i jepte lekët që i kishte borxh për shërbimin e ofruar. Jo më larg se sot parukierja ka bërë një lajmërim të dytë, ku i kërkon falje publike Anxhelës, komplet e penduar.

Kliko per me shume info

“Anxhela te kerkoj falje publike pasi i ka ndodhur nje fatkeqesi dhe nuk isha ne dijeni. I kerkoj familjarisht falje”, – thotë parukierja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.