Ndeshja Shqipëri-Lihtenshtejn, në ‘Elbasan Arena’ do të jetë edhe De Biasi

Kliko per me shume info

Më dy shtator do të zhvillohet ndeshje mes Shqipërisë dhe Lihtenshtejnit, e ndërsa burime të sigurta kanë konfirmuar se në “Elbasan Arena” do të jetë edhe ish-trajneri i kombëtares Xhani De Biazi, shkruan Panorama Sport.

Duket se italianit nuk i ndahet shpirti nga kombëtarja jonë, vlen të theksohet se edhe pas largimit nga stoli i kombëtares marrëdhëniet e tij me FSHN vazhdojnë të jenë të ngushta.

Kliko per me shume info

Ndërsa ka premtuar se do të mbetet një tifoz kuqezi, dhe do të ndjek nga afër punën e patriotit të tij, Cristian Panuc.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.