Fotini e hodhi në pishinë me sy mbyllur, Danjeli hakmerret në mënyrën më të keqe të mundshme

Danjel dhe Fotini çifti fitues i “BB9” do mbahen mend gjatë nga publiku për faktin se kurorëzuan dashurine e tyre me martesë brenda në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Çifti ka fituar simpatinë e publikut sepse dinë të përshtaten mjaft mirë me njëri-tjetrin. Pas daljes nga “BB” Dani dhe Foti u nisën për muaj mjalti në Turqi.

Kliko per me shume info

Fotini një ditë gjatë muajit të mjaltiti i bëri një surprizë tepër gazmore bashkëshortit duke e hedhur në pishinë me sy mbyllur. Kjo gjë nuk u prit mirë nga Danjeli, i cili shumë shpejt është hakmarrë ndaj saj. Danjel ka publikuar një video ku ai tremb fotininë sapo del nga dhoma e ndenjes.

Ahhaha dikur …

A post shared by Danjel Fotini Dedndreaj (@la_fo_da) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.