Jashtë fushës, Cristiano Ronaldo i prezanton botës familjen e tij (Foto)

Kliko per me shume info

Një foto që i ka marrë zemrën të gjithë ndjekësve është ajo që ka publikuar Cristiano Ronaldo, me foton e parë me fëmijët e tij.

Futbollisti legjendar, tregon binjakët Eva dhe Mateo, të lindur në qershor nga një nënë surrogate, Georgina, e dashura 22 vjecare që është shtatzënë dhe Cristiano JR, djali i madh i sulmuesit të Real Madridit. ‘Ndjehem i bekuar’ ka shkruar futbollisti ku komentet nga të gjithë fansat nuk mungojnë.

Kliko per me shume info

Familja e tij është shtuar papritur, kur në qershor erdhën në jetë binjakët dhe shpejt do të jetë akoma më e madhe, pas lindjes së Georginës.
Cristiano Ronaldo nuk mund të mos jetë i lumtur. Jeta e tij private ka qenë gjithmonë gjëja më e rëndësishme dhe futbollisti e tregon me ketë foto social, ku shfaqen të gjithë së bashku për herë të parë.
Pak ditë më parë Cristiano Ronaldo u nderua edhe me çmimin e sulmuesit më të mirë të vitit në Ligën e Kampioneve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.