“Cmenduri” në autostradë, “skifteri” nga Laçi i jep makinës kundërvajtje pa iu dridhur qerpiku

Që gjëra të çuditshme shohim përditë në rrugët e vendit kjo është tashmë diçka që dihet por që disa persona të rrezikojnë jetën e tyre dhe të tjerëve vetëm për tu dukur kjo është një çmenduri e vërtetë.

Dhe këtë e vërteton më së miri “çmenduria” e dy të rinjve të cilët kanë dërguar një video të pazakontë te Joq.

LEXO EDHE:  Grabiti makinën në Vlorë, policia identifikon autorin: Ka kryer një sërë vjedhjesh

Djemtë filluan të ecnin kundërvajtje në autostradë për të shitur mend duke rrezikuar kështu jetën e drejtuesve të automjeteve të tjera.

Kliko per me shume info

“M’Lac me skifterat kundravajtje tu ik per Tiran”,-deklaron djali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here