Çmendet 59-vjeçarja nga Tirana, falsifikon adresën e Facebookut gruas dhe dërgon video erotike

Kliko per me shume info

Rastet kur një njeri vjedh identitetin e një tjetri në rrjet sociale nuk kanë munguar. Zakonisht protagonistë të këtyre rasteve janë adoleshentët, por rasti i fundit tregon krejt të kundërt.

Në këtë rast protagoniste është një 59-vjeçare, e cila ka falsifikuar adresën e profilit të rrjetet social Facebook të një gruaje 10 vjet më të re se vetja dhe me anë të kësaj adrese, e kërcënon dhe i dërgon video intime personave të tjerë.

Kliko per me shume info

Policia të ditur ka bërë të ditur vetëm inicialet. A.Ç, dhe se është banuese në Tiranë. Materialet janë referuar në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.