Cigare në avion, Belen Rodriguez detyron pilotin të bëjë ulje urgjente

Kliko per me shume info

Modelja Belen Rodriguez shkel rregullin kryesor të avionit.

Duke pirë cigare në bord, ka detyruar pilotin të bëjë ulje urgjente.
Showgirl argjentinase është denoncuar nga piloti i një avion i privat, ku ajo udhëtonte së bashku me partnerin e saj, Andrea Iannone nga Ibiza në drejtim të Greqisë. Sipas asaj që raportojnë të përditshmet kalabreze, Belen ka ndezur një cigare teksa gjendeshin në fluturim, çka ka vënë në alarm pilotin e avionit i cili ka bërë menjëherë ulje emergjence, përcjell Shqip.

Kliko per me shume info

“Ishte vetëm një cigare elektronike”, – është shfajësuar brunia bukuroshe, e përgënjeshtruar nga komandanti dhe asistentët e tij, që këmbëngulin se bëhej fjalë për një cigare të vërtetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.