Çifti puthet në mes të plazhit, qytetari revoltohet! E pabesueshme ajo që i bëri

Relaski dhe qetësia në plazhet shqiptare mungon.

Një çift shqiptar me banim në Itali që me sa duket kanë ardhur në Shqipëri për pushime, u përballën sot me një skenë që nuk e kishin menduar kurrë. Ata ishin duke shkëmbyer disa puthje në plazh në rërë, kur befas iu afrohet një person që sipas disa dëshmitarëve ishte pronari i lokalit që kishte nxjerrë shezllonet.

Kliko per me shume info

Ai u flet të rinjve dhe u thotë që të mos i bëjnë ato skena në plazh para fëmijëve të vegjël por u thotë të shkojnë tek pishat që ndodhen më mbrapa rërës.

1 COMMENT

  1. C eshte ky coban i berishes ;;;;;… NE BOTE EDHE PLAKAT PUTHEN PARA TE GJITHEVE . DHE JO TE RIJTE … CFARE KA PER TE BERE …. AKOMA NJE DEBILE QE SE NJEH JETEN ..PO KUR FALEN NE MES T TIRONE S A THOTE KY FSHATARI QE TE SHKOJN TE FALEN NE XHAMIJAT NE ARABI OSE TURQI ..APO ESHTE AKOMA NE SHEKULLIN E 13 …. DHE AS JA VLEN T FLASESH PER KETE BURRE …..MERCI…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.