Çifti i famshëm i Big Brother, në pritje të fëmijës së parë?!

Historia e tyre nisi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, në atë të “Big Brother Albania”. Edicioni i fundit i këtij “reality show” i ishte dedikuar plotësisht dashurisë dhe çifti fitues vërtetoi dashurinë e madhe që ekziston mes tyre.

Ndërkohë që kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, brenda shtëpisë së famshme, Fotini dhe Danjel kanë lënë të nënkuptohet se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Kliko per me shume info

Në një postim të bërë në rrjetin social Instagra, dyshja është shfaqur më e dashuruar dhe e lumtur se kurrë më parë, duke ndarë me fansat lajmin e gëzuar se janë në pritje të fëmijës së parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.