I shpëtoi për pak vdekjes, Chuck Norris pësoi dy infarkte brenda 45 minutash

Kliko per me shume info

Legjendari Chuck Norris ka pësuar dy infarkte brenda 45 minutave.

Ai ka pësuar një sulm kardiak në datat 16 dhe 17 korrik, teksa 77 vjeçari div i Ëalker Texas Ranger ishte në Las Vegas në kampionatin botëror të ‘United Fighting arts’. I pari infakt duket se i ka ndodhur teksa bënte dush rreth orës 5;30 të mëngjesit në dhomën e tij në Tonopah Station Hotel, në Nevada.

Kliko per me shume info

Ai është transportuar në spital ku një tjetër infarkt e ka goditur. Aktori duket se është tërhequr nga të gjitha aktivitetet e tij dhe vazhdon të jetë nën mbikëqyrjen e mjekëve, por për momentin është mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.