Celuliti dhe kilet nuk janë problem për të, ja pozat më të fundit me bikini të modeles (Foto)

Kliko per me shume info

Modelja bukuroshe Ashley Graham ka bërë bujë sërish me pozat e saj.

Me bikini, 29-vjeçarja ka vënë sërish në dukje kilet dhe celulitin e saj. Guximi dhe vetëbesimi i saj janë një shembull perfekt, por që rrallë njerëz e ndjekin. Pozat e saj janë bërë virale shumë shpejt.

Kliko per me shume info

Modelja po kalon disa ditë pushimi në Bali së bashku me nënën e saj, Linda Graham.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.