LAJM I FUNDIT/ Bushati ikën nga Diplomacia, ja kur do të formohet qeveria e re

Kliko per me shume info

Kryeministri Rama, në një takim me ambasadorët e Shqipërisë në vendet e BE-së dhe NATO-s, tha se të dielën do të prezantojë kabinetin dhe ministrin e ri.

“Pas shpalljes së Qeverisë së re të dielën do ti kërkoj Ministrit të ri që të bëjë një takim me ju për të biseduar në funksion të rolit që do marrë menjëherë shërbimi i jashtëm në ekonominë e vendit”, tha Rama.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here