Burri vendosi t’i qëndrojë gruas pranë gjatë lindjes, ja reagimi i tij (Video)

Burrat jo gjithmonë vendosin të qëndrojnë pranë gruas kur lindin, duke e parë si dicka shumë të vështirë.

Por, ka dhe burra guximtarë. Nënat tregojnë se ky moment për ata nuk është vetëm emocion dhe dashuri, por edhe dhimbje dhe sakrificë.

Kliko per me shume info

Një video është bërë virale në internet, ku një burrë i qëndron gruas afër, por, ja reagimi i tij befasues.

LEXO EDHE:  Mos e humbisni! Këto janë 11 sekretet e mëdha që fsheh trupi juaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here