Bukuroshja që duket si 20 vjeçe, po nuk është aq…

Kliko per me shume info

Në pamje të parë, do t’u falej të ngatërronit moshën e aktores italiane, Pamela Prati duke thënë 20 vjeç, por në të vërtetë mosha është trefishi i kësaj.

Falë një diete të shëndetshme dhe regjimi fitnesi, 58-vjeçarja Pamela ia kalon dhe një vajzë në gjysmën e moshës së saj, duke treguar format e saj perfekte dhe në këtë moshë.

Kliko per me shume info

Pamela ka një karrierë aktrimi, si dhe është e njohur si prezantuese televizive, modele dhe këngëtare. Mediat italiane thonë se janë kaq të impresionuara, saqë thojnë që ka gjetur “eliksrin e rinisë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.