Bregu në kabinetin “Rama 2”, vjen reagimi i parë nga PD: Merrni edhe Patozin

Deputeti i PD-së, Agron Shehaj,ka reaguar pas lajmit se Majlinda Bregu mund të përfshihet në kabinetin qeveritar të Ramës.

Shehaj, në një status në Facebook, është i pari nga PD që reagon në lidhje me këtë lajm. Me ironi ai thotë se Rama duhet të marrë Patozin, një tjetër kritik i Bashës.

Kliko per me shume info

“Obobo Rama mori Majlinda Bregun 😔Urojmë që shumë shpejt të na marrë dhe Patozin! #ramaperoscar, #ramalerishfaqet”, shkruan ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.