Bllokohet karburanti me mbiemrin e kryebashkiakut, reagon Erion Veliaj…

Kryetari i Bashkise se Tiranes Erion Veliaj ka ndare me miqte ne faqen e tij ne rrjetet sociale foto nga aksioni i bashkise per karburatet qe nuk kane paguar detyrimet.

E vecanta eshte se Veliaj, publikoi foto nga aksioni i bllokimit te karburantit “Veliaj Petrol” dukie thene se:
Nuk ka rëndësi nëse ke mbiemrin tim apo je lidhur me të fortë, nëse qytetarët paguajnë taksat, duhet t’i paguajnë dhe milionerët e naftës! Bllokim pikave gjersa të shlyhen 100% detyrimet – me ato para bëhen çerdhet, kopshtet e shkollat! 👮🚘🚧

LEXO EDHE:  Parashikimi i minutës së fundit, vjen lajmërimi urgjent për motin në vazhdim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here