Bisedat erotike në Facebook, “shpërthen” aktorja shqiptare: Çfarë dreqin keni me mua?!

Kliko per me shume info

Aktorja simpatike Eliona Pitarka ka reaguar në rrjetet sociale pas një lajmi që qarkulloi në media ku shfaqeshin foto nga biseda e saj intime në facebook me një mashkull.

Në postimin e saj në Facebook, aktorja mohon se bisedat janë të sajat por se janë bërë nga profile false për të prishur imazhin e saj.

Kliko per me shume info

Reagimi i aktores:

“Wtf! A ju vjen turp, a jeni ne terezi ?! A keni cipe a keni familje a cfare dreqin keni ju ?! Qe plasni nga smira dhe zilia dhe jeni te mbushur me helm e vrer kundrejt meje ( edhe pse e cuditur per arsyjen) e kam marr vesh! Por qe te arrini deri ketu sa te shpikni biseda te tilla te shemtuara e te neveritshme nuk ma kishte marr mendja! Kush dreqin mund ta besoj qe une i paskan lene per ti bere ne fb keto biseda o injorante njerez ! Me vjen shume keq qe paskeni perfshire dhe nje koleg e nje familjar ne kete llumin tuaj ! Nje njeri me dy fije mend ne koke e kupton qe keto jane biseda te shpikura nga profile fallco vetem per te me demtuar !”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.