Beyonce harron se është nënë e 3 fëmijëve, do ju shokojë veshja e saj super ekstravagante

Kliko per me shume info

Nuk ju kanë zënë sytë ndonjëherë  një mama më seksi sesa Beyonce. 2 muaj më parë këngëtarja legjendare solli në jetë binjakët Rumi dhe Sir, e ndërsa ka dhe një vajzë 5 vjecare, dhe sërish shkëlqen.

Në Instagram, e shohim në një set fotografik të përmbledhura në një video dhe të postuar në Instagram, ku tregon një dekolte shpërthyese dhe të pasme të mrekullueshme.

Kliko per me shume info

Ylli i ‘Lemonade’ duket se nuk ka asnjë qëllim të heqë dorë nga karriera pavarësisht se tani është nënë e tre fëmijëve. Me fotot e reja këngëtarja e pop-it ka arritur më shumë se 7 milion shikime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.