Beyonce harron se është nënë e 3 fëmijëve, do ju shokojë veshja e saj super ekstravagante

Nuk ju kanë zënë sytë ndonjëherë  një mama më seksi sesa Beyonce. 2 muaj më parë këngëtarja legjendare solli në jetë binjakët Rumi dhe Sir, e ndërsa ka dhe një vajzë 5 vjecare, dhe sërish shkëlqen.

Në Instagram, e shohim në një set fotografik të përmbledhura në një video dhe të postuar në Instagram, ku tregon një dekolte shpërthyese dhe të pasme të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  FOTO/ Zhvishet Olta Gixhari, aktorja pozon topless në dëborë
Kliko per me shume info

Ylli i ‘Lemonade’ duket se nuk ka asnjë qëllim të heqë dorë nga karriera pavarësisht se tani është nënë e tre fëmijëve. Me fotot e reja këngëtarja e pop-it ka arritur më shumë se 7 milion shikime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here