Ndryshim planesh, Besi dhe Xhensila martohen sot

Sot Bes Kallaku do ti japë fund beqarisë. Mediat kanë shkruajtur gjatë se dasma e tyre do të mbahej në sezonin e verës pa mundur të zbulonin detaje të tjera.

As çifti nuk preferoi të jepte detaje për datën, duke u mjaftuar të njoftonte se do ishin mbi 200 të ftuar. Pas këtyre, u shkruajt se dasma e dyshes së famshme do të mbahej më datë 1 shtator, por ‘Tabloid.al’ ka zbuluar se në fakt dasma e tyre do të mbahet sot.

LEXO EDHE:  Gruaja e aktorit të njohur poston foto e shpërfytyruar, akuzon burrin
Kliko per me shume info

Kjo ceremoni do të jetë për familjarët dhe të afërmit ndërsa ceremonia tjetër, ajo më 1 shtator do të jetë për personazhet e shumtë VIP që dyshja ka miq.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here