Bebe Rexha ndan një moment të veçantë me fansat, Enca Haxhiaj i komenton (Foto)

Enca Haxhiaj dhe Bebe Rexha janë fanse të njëra- tjetrës.

Bebe Rexha tashmë është një ndër këngëtaret më të preferuara në industrinë e muzikës dhe tashmë gëzon famë botërore dhe shumë fansa nga e gjithë bota. Njëra prej tyre është dhe këngëtarja Enca Haxhiaj, e cila si duket e ndjek gjithmonë.

Kliko per me shume info

Pas publikimit të Bebes në Instagram, ku kishte performuar live tek emisioni i Jimmi Fallon, Enca i komenton: “You killed it”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.