Paparacët e kapin mat Bebe Rexha-n, ja reagimi i këngëtares shqiptare (Foto)

Kliko per me shume info

Bebe Rexha, këngëtarja bukuroshe shqiptare tashmë i ka mediat po pas vetes.

Në disa fotografi të shkrepura nga dikush tjetër në aeroport, shfaqin këngëtaren Bebe Rexha gjatë takimit me paparacët dhe pamjen e çuditshme që ka bërë ajo.

Kliko per me shume info

Bebe edhe vet i ka publikuar këto imazhe në InstaStory, ku ka shkruar: “Kur ti i sheh paparacët, dhe dukesh si një m**”.
Mesa duket, edhe vet ajo ka qeshur me reagimin e vetes së saj, ndërsa ka vendosur t’i ndajë këto pamje me fansat.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.