Bashkia do iu prishë dyqanin, familja nga Librazhdi merr vendimin drastik: Do digjemi

Kliko per me shume info

Një lajm i rëndë vjen nga qyteti i Librazhdit, ku një familje kërcënon se do të vetëdigjet.

Të ngujuar, familja është në një gjendje të rëndë pasi pasi bashkia kërkon të prishë dyqanin e tyre. Në shenjë proteste familja e cila ka të vetmen mundësi për të nxjerrë bukën e përditshme, janë ngujuar brenda duke mos lejuar policinë që të prishë kioskën.

Kliko per me shume info

Prindërit bashkë me dy fëmijët kanë marrë në duar shishë benzine dhe kërcënojnë se do të digjen nëse do iu prishet dyqani. Bashkia e Librazhdit nuk ka reaguar akoma për këtë akt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.