Barcelona arrin një marrëveshje me PSG, ja lojtari që do trasferohet tek katalanasit

Kliko per me shume info

Angel Di Maria është lojtari më i ri i Barcelonës. Kjo e fundit ka arritur marrëveshje me Paris Saint-Germain për Angel Di Marian, me 50 milionë euro.

Madje, thuhet se Barcelona ka arritur marrëveshje personale edhe me Angle Di Marian.
Por, gjatë ditës “Le Parisien” ka shkruar se Paris Saint-Germain ka refuzuar ofertën e Barcelonës për Angel Di Marian. Megjithatë, mbetet të shihet nëse Barcelona ka arritur marrëveshje me klubin parisien për Di Marian apo jo.

Kliko per me shume info

Barcelona ka vendosur që të nënshkruaj me Di Marian pasi po hasë në vështirësi që të blej Philippe Coutinhon (Liverpool) dhe Ousmane Dembelen (Dortmund).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.