Arrestohet gardianja seksi, kishte marrëdhënie të veçantë me të dënuarin

Kliko per me shume info

Një gardiane burgu në Britani ka përfunduar vetë pas hekurave për sjellje jo korrekte me një prej të dënuarve që ajo supozohej të ruante.

27-vjeçarja Chelsea Blackwell, kishte biseduar në telefon të paktën 115 herë dhe kishte shkëmbyer më tepër se 850 mesazhet me Emmanuel Callender-Scott, 22-vjeç.
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here