Arrestohet dhunuesi i mjekut shkodran

Kliko per me shume info

Arrestohet Ali Kopliku personi që dhunoi pak ditë më parë mjekun kirurg të spitalit të Shkodrës, Besmir Grizhaj.

Menjëherë pas ngjarjes ai u arratis dhe burime për Shkodra News konfirmuan se policia e Shkodrës ka arritur ta ndalojë atë.

Kliko per me shume info

Gjatë periudhes së arratisë Ali Kopliku ka pasur disa herë kontakte me median ku ka dhënë versionin e tij për ngjarjen njofton shkodranews.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.