Arrestohen dy shqiptarë në Janinë, akuzohen për përdhunim fëmijësh

Kliko per me shume info

Policia greke ka vënë në pranga dy shqiptarë dje në Janinë. Ata akuzohen si pjese e një grupi kriminal që merrej me joshjen dhe përdhunimin e fëmijëve të vegjël.

Sipas mediave greke, dy shqiptaret e arrestuar, emrat e të cilëve nuk behen te ditur, janë të moshës 36 dhe 31 vjeç.

Kliko per me shume info

Mësohet se shqiptarët janë pjesë e një dosje me shumë materiale, që i kompromenton për veprat e rënda penale, të përdhunimit dhe joshjes së fëmijëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.