Armela tregon sekretin… çfarë i pëlqen kur kryen marrëdhënie

Ish banorja e edicionit te fundit te Big Brother ka vënë në qendër të vëmendjes veten, e kësaj here ka treguar një secret për dëshirat e saj.

Armela shkruan në Instastory se është e çuditshme sesi kur je fëmijë nuk të pëlqejnë shpullat në faqe dhe në të pasme, por kur rritesh… fillojnë të të kënaqin.

LEXO EDHE:  Fansi i çmendur bën tatuazh portretin e këngëtares shqiptare
Kliko per me shume info

Duket se keshtu, Armela ka treguar nënjëfarë mënyre ka treguar detajet që e bëjnë një marrëdhënie seksuale të kënaqshme për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here