Arbitri feston golin e Barcelonës… (Video)

Kliko per me shume info

Një video e postuar së fundmi ka shkaktuar shumë debate në Twitter ne lidhje me besueshmerine e arbitrave.

Në klipin e shkurtër shihet një arbitër që feston një gol së bashku me futbollistët e Barcelonës.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për një video nga video-loja Pro Evolution Soccer dhe që me shumë mundësi është bërë nga një tifoz i Real Madrid për shaka, pasi PES nuk e ka këtë lloj festimi goli në variantet e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.