Anulohet divorci mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Cifti hollivudian, Angelina Jolie dhe Brad Pitt i kanë dhënë fund procedurave të divorcit. “Divorci anulohet. Nuk kanë bërë asnjë hap para me procedurat dhe të gjithë mendojnë se seancat nuk do përfundojnë kurrë,” – tha një burim për US Weekly.

Kështu, ata të dy kanë vendosur që të mos luftojnë më tepër për kujdestarinë e fëmijëve. Gjatë kësaj kohe, 6 fëmijët e tyre kanë qëndruar me nënën, por nuk dihet si do vazhdojë më pas.

Kliko per me shume info

Vendimi i Angelinës erdhi menjëherë pasi Brad deklaroi se po lufton për të lënë alkoolin. Nuk dihet nëse ata të dy do të rikthehen përsëri së bashku, por veprimi që kanë bërë është mjaft paqësor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.