Angela Martini’’çmend’’ në Ibiza, postimi i saj i fundit bëri bujë (Foto)

Kliko per me shume info

Supermodelja seksi, Angela Martini, nis pushimet.

Në Ibiza, shqiptarja nuk harron të provokojë dhe të tregojë atë që di më mirë. Të githë flasin për të, pasi cdo postim i saji është mahnitës.
Gjithmonë në formë dhe e buzëqeshur, mund të themi se ajo ka arsye për të qenë kështu. Një karrierë e suksesshmë dhe një jetë luksoze, Angela po jeton ëndrrën më të bukur.

Kliko per me shume info

Përvec kësaj, ajo ka fansa nga e gjithë bota.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.