Alketa Vejsiu lë Shqipërinë dhe nis karrierën jashtë vendit? Ja fotoja që i zbulon sekretin moderatores

Alketa Vejsiu, një ndër moderatoret më të dashura dhe më të vlerësuara në televizionet Shqiptare, si duket do të largohet nga Shqipëria.

Në Instagram, moderatorja ka publikuar një foto jashtë studiove të Mediaset, gjigandit mediatik Italian. Kjo foto mund të jetë për një kujtim, por mund të jetë një largim i mundshëm nga vendi, për tu shpërngulur në Itali.

LEXO EDHE:  Veshja "e lë në baltë", ish-ylli i “TOWIE” tregon më shumë seç duhet
Kliko per me shume info

Aludime të shumta janë bërë pas publikimit të kësaj fotoje, ndërsa pritet një përgjigje nga Alketa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here