Aktori shqiptar bën namin në Dhërmi, përfshihet në një sherr të madh (Video)

Aktori Gazment Paja është filmuar në Dhërmi telsa konfloktohet me një djalë të ri, që me sa duket e kanë ndjekur nga pas, miqtë e të dy palëve të përfshira në këtë debat.

Sipas dërguesit të videos në fjalë, i cili dëshiron të mbetet anonim, debati mes tyre ka nisur kur një djalë i ri, që shihet edhe në këtë video, ka ardhur me motorin e tij të ujit, shumë pranë bregut.

Kliko per me shume info

Paja, sipas raportuesit, i cili është gjithashtu pronar i një bar-restoranti në këtë zonë, ka debatuar fillimisht…e më tej është dashur ndërhyrja e policisë dhe shoqërimi i tyre për rrethanat e ngjarjes në fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.