Aksidentohet i mituri në qendër të Tiranës, përplasen dy makina

Kliko per me shume info

Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në bulevardin “Zhan D’Ark” ku dy makina janë përplasur dhe si pasojë është aksidentuar lehtë një i mitur.

Një “Merecedez Benz” me Targa AA 533 JI është përplasur me një “Volksëagen Polo” me targa TR 84 74 T para Kishës Katolike.

Kliko per me shume info

E ndërsa mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.