Aksidentohet me makinë drejtori i Spitalit Ushtarak, Bushi: Mjetin e drejtoja unë

Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës pranë Gjirit të Lalzit. Mjeti tip fuoristade i Drejtorit të Spitalit Ushtarak Gjovalin Bushi ka pësuar aksident në aksin rrugor Gjiri i Lalzit-Maminas.

Sipas të dhënave paraprake nga policia dhe dëshmitarët në vendngjarje, mjeti ka dalë nga rruga si pasojë e humbjes së kontrollit të drejtuesit. Mësohet se përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar në njerëz.

Kliko per me shume info

Gjovalin Bushi i kontaktuar nga tvklan ka konfirmuar se ka qenë vetë në drejtimin e mjetit. “Unë kam qenë në timon. Nuk jam lënduar, thjesht dëmtime të makinës”, ka thënë ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.