Aksidenti i deputetit Rakipi, ekspertiza nxjerr fajtor të vdekurin

Ekspertiza e kryer ne vendin e ngjarjes, pas aksidentit te ndodhur naten e kaluar, ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi.

Vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim nga vendi i aksidentit” dhe “shkelje të rregullave të qarkullimit”.

LEXO EDHE:  Durrës, i vihet flaka natën makinës luksoze të zyrtarit të lartë
Kliko per me shume info

Viktima e këtij aksidenti, një shtetas 53-vjeçar gjeti vdekjen kur tentoi të kalonte në anën tjetër të rrugës, kur u përplas nga mjeti dip “Benz” i deputetit të PDIU-së.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here