Aksidenti i frikshëm në Vorë, makina përplas rëndë motorin, në ‘’luftë’’ me jetën një vajzë

Kliko per me shume info

Një aksident i frikshëm është raportuar në orët e vona të natës së djeshme mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë-Durrës, ku një djalë dhe një vajzë kanë mbetur të plagosur.

Sipas JOQ, referuar qytetarëve dixhital, një makinë ka përplasur një motor të cilin e ka fluturuar metra larg dhe sipas tyre nuk i gjenden as copat.

Kliko per me shume info

Nga ky aksident ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit dhe një vajzë, pasagjere në të, e cila është në gjendje të rëndë. Dhjetëra qytetarë janë ofruar t’i japin ndihmën e parë, ndërkohë që shtojnë se ambulanca vonoi më shumë se 45 minuta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.