Aksident i rëndë në Lushnjë, zetori përplas motoçikletën, vdes i moshuari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Ngurrës të Madhe në Lushnjë, ku një 76-vjeçar ka humbur jetën. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 21:10.

Policia e Lushnjës bën me dije se shtetasi B.Ç, 57 vjeç, banues në Ngurrëz, teksa drejtonte mjetin tip zetor është përplasur me një motoçikletë që drejtohej nga shtetasi Q.Ç, 76 vjeç. Për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Kliko per me shume info

NJOFTIMI I POLICISË
Në datën 28.08.201, rreth orës 21:10, në fshatin Ngurrëz e Madhe, Lushnje, shtetasi B.Ç, 57 vjeç, banues në Ngurrëz, duke drejtuar mjetin tip zetor është përplasur me një motorcikletë që drejtohej nga shtetasi Q.Ç, 76 vjeç, banues në Ngurrëz, Lushnje. Shtetasi Q.Ç ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Eshtë shoqëruar shtetasi B.Ç në Komisariatin e Policisë Lushnje dhe po punohet për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.