Aksident i rëndë në Qafë Thanë, përplasen keq 4 makina

Katër automjete janë përfshirë në një aksident në Qafë Thanë.

Nuk dihet nëse nga aksidenti ka persona të lënduar rëndë, ndërsa nga pamjet filmike duket se përplasja ka qenë e fortë, pasi disa prej mjeteve kanë dalë nga rruga dhe janë përmbysur.

Kliko per me shume info

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEXO EDHE:  Xhafaj në SHBA, kërkon nga DEA një oficer të dedikuar për Shqipërinë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here