Aksident me pasoja në Llogara, makina përplaset me motorin

Një aksident me pasoje plagosjen ka ndodhur sot në aksin rrugor Vlorë-Llogara në dalje të Orikumit.

Policia bën me dije se një automjet tip “Ford Focus” që drejtohej nga 57-vjeçari I.I. ësgtë përplasur me një motor tip “Liberty” që drejtohej nga qytetari me iniciale M.M.

Kliko per me shume info

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i motorit dhe po transportohet me ambulancë në Spitalin Rajonal të Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE:  Sherr mes të rinjve në Tiranë, dyshohet për të plagosur

Policia ka bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit Ford, si edhe po punon për zbardhjen e plot të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here