Aksident automobilistik në Librazhd, dy furgonat me pasagjerë përplasen, 4 të plagosur

Kliko per me shume info

Një aksident automobilistik është raportuar në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas, në vendin e quajtur Qukës.

Sipas informacioneve, dy furgona me pasagjerë janë përplasur me njëri- tjetrin, ndërsa mësohet se kanë mbetur të plagosur të paktën 4 persona. Në fotot e siguruara nga BË, duken dy mjetet e përplasura dhe disa prej pasagjerëve jashtë tyre.

Kliko per me shume info

Nuk dihet nëse aksidenti është favorizuar nga moti me shi. Pritet që shkaqet dhe rrethanat e aksidentit të sqarohen nga policia që ka mbërritur në vendngjarje. (fotoja pa logo, ilustrim)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.