Aksident në Kodër Kamëz, motori përplas fëmijën 5 vjeç

Një fëmijë i vogël, vetëm 5 vjeç, mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor.
Ngjarja u regjistrua rreth orës 20:30 në Kodër Kamëz, pranë shkollës “Isa Boletini”.

Një motor me drejtues shtetasin F.D ka aksidentuar fëmijën me iniciale O.L 5 vjeç, i cili është dërguar me ambulancë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Kliko per me shume info

Policia ka bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit dhe po kryhen verifikimet e vendit të ngjarjes për të përcaktuar rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.