Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 7 makina

Kliko per me shume info

Një aksident është raportuar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku disa makina janë përplasur me njëra- tjetrën.

“Panorama”,  raporton se disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën duke lënë disa të plagosur. Në aksidentin e parë janë përfshirë kater makina të tipit “Ml 320”, “Audi A6”, “Opel Astra” dhe një “Volkswagen Passat”.

Kliko per me shume info

Ndërkohë në aksidentin e dytë disa metra më tutje, janë aksidentuar makinat e tipit ”Pasat”, “Mercedes” dhe “Ford Ka”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.