22-vjetori fantastik i Dua Lipës (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa ka pasur shumë gëzime këtë javë.

Pasi u rëndit e para në Angli me këngën e saj ‘’Nju Rules’’, ajo ka festuar edhe ditëlindjen e 22-të. Festa e saj ishte fantastike. Këtë e tregojnë fotot që ajo ka publikuar në Instastory!

Kliko per me shume info

Ajo që nuk kanë munguar, sigurisht kanë qenë dhe urimet e pafundme.
Në profilin e saj në Instagram bukuroshja ka postuar disa nga momentet e veçanta të festës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.